Ceník

Klasické masáže

Klasická zdravotní 

a rekondiční masáž zad a šíje

U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou, ve svalech. Má příznivý účinek při bolestech zad, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, a je především zaměřena na odstranění akutních svalových bolestí. Pro dosažení ještě lepšího efektu uvolnění problematických partií také nově aplikujeme terapii suchým teplem. 

Tato masáž je specialitou studia.


25 minut

od 700 Kč


50 minut

od 1 300 Kč

Masáž dolních končetin

Dopřejte si individuálně zaměřenou masáž, která bude zaměřena na Vaše konkrétní problémové partie. Cílem je problém odstranit, ale především se pokusit najít jeho příčinu a ulevit Vašim nohám tak, abyste se téměř vznášeli.


60 minut

1 300 Kč

Speciální masáže


Vitality masáž  

Speciální procedura, která kombinuje účinek různých masážních technik. Cílem je uvolnění svalového a psychického napětí a zlepšení krevního a mízního oběhu. Masáž se zaměřuje na partie zad a šíje, horních a dolních končetin, včetně plosek nohou, a je doplněna o bylinné balíčky suchého tepla, které blahodárně působí na zatuhlé svaly.  


90 minut

1 900 Kč

Relaxační masáž plosek nohou, zad a šíje

Dopřejte si příjemnou masáž, která má příznivý účinek při bolestech zad a šíje, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, v kombinaci s masáží chodidel pro maximální úlevu po náročném dni na nohou. Vřele doporučujeme vyzkoušet.


50 minut

1 300 Kč

Relaxační masáž celého těla

Dopřejte si příjemnou a především důkladně dlouhou masáž, která je zaměřena na komplexní odstranění bolesti a únavy celého těla a je ideálním řešením pro celkovou regeneraci organismu.


90 minut

1 900 Kč

Objednejte si termín masáže