Ceník

Klasické masáže

Klasická zdravotní 

a rekondiční masáž zad a šíje

U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou, ve svalech. Má příznivý účinek při bolestech zad, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, a je především zaměřena na odstranění akutních svalových bolestí. Pro dosažení ještě lepšího efektu uvolnění problematických partií také nově aplikujeme terapii suchým teplem. 

Tato masáž je specialitou studia.


30 minut

400 Kč


60 minut

800 Kč

Relaxační masáž zad a šíje

Dopřejte si příjemnou a uklidňující masáž, která má příznivý účinek při bolestech zad a šíje, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji a zlepší nejen Vaši náladu. Karolína z našeho týmu se v této masáži doslova našla a vřele Vám ji k plnému odpočinku doporučujeme.

30 minut

400 Kč


60 minut

800 Kč

Masáž dolních končetin

Dopřejte si individuálně zaměřenou masáž, která bude zaměřena na Vaše konkrétní problémové partie. Cílem je problém odstranit, ale především se pokusit najít jeho příčinu a ulevit Vašim nohám tak, abyste se téměř vznášeli.


60 minut

800 Kč

Speciální masáže


Vitality masáž  

Speciální procedura, která kombinuje účinek různých masážních technik. Cílem je uvolnění svalového a psychického napětí a zlepšení krevního a mízního oběhu. Masáž se zaměřuje na partie zad a šíje, horních a dolních končetin, včetně plosek nohou, a je doplněna o bylinné balíčky suchého tepla, které blahodárně působí na zatuhlé svaly.  


90 minut

1 500 Kč

Relaxační masáž plosek nohou, zad a šíje

Dopřejte si příjemnou masáž, která má příznivý účinek při bolestech zad a šíje, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji, v kombinaci s masáží chodidel pro maximální úlevu po náročném dni na nohou. Vřele doporučujeme vyzkoušet.


60 minut

800 Kč

Relaxační masáž celého těla

Dopřejte si příjemnou a především důkladně dlouhou masáž, která je zaměřena na komplexní odstranění bolesti a únavy celého těla a je ideálním řešením pro celkovou regeneraci organismu.


120 minut

1 500 Kč

Objednejte si termín masáže