Náš tým

Jiří Hlaváč

Jirka je profíkem v oboru masáží 18 let a jeho specializací jsou především zdravotní masáže. Věří, že jeho zkušenosti a praxe jsou skvělým měřítkem pro hledání příčin bolesti a její odstranění. Kombinuje celou řadu masážních technik při využití moderních poznatků o těle. Přesvědčte se sami.

Karolína Kýnová

Karolína je studentkou v oboru sportovní a rekondiční masáže. U nás ve studiu je na praxi. Doporučujeme vyzkoušet její studentské relaxační masáže s prvky tepelných zábalů a lávových kamenů. I když se v oboru teprve rozkoukává, tak si svou šanci rozhodně zaslouží.

Mgr. Tadeáš Waldmann

Fyzioterapeut

Tadeáš pochází z lékařské rodiny, a tak měl ke zdravotnictví vždy blízko. Jak sám popisuje. Jako malý kluk jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.Mgr.  Michal Starostka

Masér, Trenér

Michal je sportovcem tělem i duší a jeho specializací je stabilizace a zpevnění pohybového aparátu. Vhodně kombinuje svých 7 let zkušenosti jakožto vrcholový sportovec a nyní po dalších 6 letech praxe jako trenér 1 třídy má ty nejlepší předpoklady jak pomoci s efektivní změnou těla. K trenérské praxi absolvoval odborné kurzy masáží a můžeme jen doporučit jeho sportovní masáže a masáže lávovými kameny.