Náš tým

Jiří Hlaváč

Jirka je profíkem v oboru masáží 22 let a jeho specializací jsou především zdravotní masáže. Věří, že jeho zkušenosti a praxe jsou skvělým měřítkem pro hledání příčin bolesti a její odstranění. Kombinuje celou řadu masážních technik při využití moderních poznatků o těle. Přesvědčte se sami.

Mgr. Tadeáš Waldmann

Fyzioterapeut

Tadeáš pochází z lékařské rodiny, a tak měl ke zdravotnictví vždy blízko. Jak sám popisuje. Jako malý kluk jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů. Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem. Pohyb přináší zdraví, přináší radost. Příjemné pocity, které máme kdykoli k dispozici, a jsou zadarmo.Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Mgr.  Michal Starostka

Masér, Trenér

Michal je sportovcem tělem i duší a jeho specializací je stabilizace a zpevnění pohybového aparátu. Vhodně kombinuje svých 7 let zkušenosti jakožto vrcholový sportovec a nyní po dalších 6 letech praxe jako trenér 1 třídy má ty nejlepší předpoklady jak pomoci s efektivní změnou těla. K trenérské praxi absolvoval odborné kurzy masáží a můžeme jen doporučit jeho sportovní masáže a masáže lávovými kameny. 
Kateřina Čapková

Katka se specializuje na relaxační, sportovní a fasciální masáž. K jejím přednostem patří výborné komunikační schopnosti, empatický přístup a cit pro masáž. Své zkušenosti sbírala také při roční praxi v Kanadě.